3 edycja Festiwalu MOTOTRAVEL w Świdnicy!

by Karol Lewandowski

plakat mototravel 2014 poprawiony

Zapraszamy na 3. edycję naszego festiwalu! 06-08  czerwca 2014r.

Jest to kameralny festiwal dla zmotoryzowanych podróżników niskobudżetowych odbywający się w Świdnicy 50km od Wrocławia. Co roku przyjeżdżają osoby podróżujące starymi busami, motocyklami, skuterami, rowerami, autostopem czy innymi środkami transportu. Prezentacje wyprawy trwają 2 wieczory, w międzyczasie na terenie ośrodka można oglądać maszyny podróżnicze.

Po raz kolejny zostaną przyznane nagrody w postaci statuetek – Mototravelerów, za najlepszą wyprawę roku, za debiut na festiwalu, oraz wyróżnienie za najciekawszy pomysł na podróż.

Unikalny klimat festiwalu sprawie że jst on świetną okazją do wymiany doświadczeń, poznania nowych podróżników, spotkania starych znajomych oraz do zdobycia inspiracji i rozpoczęcia własnych podróży.

Organizatorem festiwalu jest ekipa Busem Przez Świat.

Kolejna edycja naszego festiwalu zaplanowana po powrocie ekipy Busem Przez Świat z Australii ale jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego sezonu wyprawowego. Tym razem w trochę cieplejszym klimacie, miejsce to samo, ale w planach małe miasteczko busowo-namiotowe z ogniskami, fireshow itd ;). Pierwsza połowa prezentacji w piątek wieczór, druga w sobotę wieczór. Zapraszamy!

NOCLEGI
1. Darmowe noclegi na campingu na którym można postawić namiot/busa/przyczepę + dostęp do łazienek, kuchni i prysznicy
2. Ewentualnie jak ktoś nie ma busa ani namiotu będzie możliwość przenocowania na sali festiwalowej po skończonych prezentacjach na karimatach.
3. Będzie też opcja zarezerwowania sobie we własnym zakresie pokoju w Domu Wycieczkowym zaraz obok, 70zł za pokój 2-osobowy

MIEJSCE
Tak jak ostatnio camping OSIR na ul. Śląskiej w Świdnicy, ale tym razem nie sala kominkowa tylko sala / świetlica na terenie campingu przy ognisku.

WYŻYWIENIE
Jak zwykle tradycyjny już żur i chleb ze smalcem, po prezentacjach będzie ognicho więc można przywieźć kiełbasy + jakieś śniadania we własnym zakresie.

WSTĘP
Jak zwykle wstęp i noclegi bezpłatne, trzeba się tylko zapisać do tego wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/334907556655841/

Plan prezentacji:

PIĄTEK:

1. Busem Przez Świat – Italia Trip 2013, East Trip 2013, Czarnobyl Tri p 2013, Balkan Trip 2013 – pokaz filmu z wypraw 2013
2. Grupa Wyprawowa Horyzont
3.
4. AGH on Tour – www.aghontour.pl
5.
6. Wyprawybusem.pl

SOBOTA:

1. Busem Przez ŚwiatMennica Wrocławska Australia Trip 2013
2. Paweł Bartnik – Autostopem Ku Wolności
3. Balkan Expedition 2012 ekipy Na Koniec Świata
4.
5.
6.Projekt Optibus

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat